Mine 9 (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Mine 9 (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Mine 9 (2019)

201
  83 min  •  2019  •  HD  •  7.4

Loading…

Historia e minatorëve që luftojnë të mbijetojnë pas një shpërthimi në minë, mes jetës dhe vdekjes.