Midsommar (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Midsommar (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Midsommar (2019)

489
  147 min  •  2019  •  HD  •  7.5

Loading…

Një çift udhëton në Suedi për të vizituar festivalin e qytetit të lindjes të shokut të tyre në mes të verës. Në fillim duket interesante, por shumë shpejt një konkurs i dhunshëm dhe i çuditshëm në duart e një kulti pagan ndryshon çdo gjë.