MFKZ (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
MFKZ (2018)

Loading...

MFKZ (2018)

1784
  94 min     2018 HD 6.7

Loading…

Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën e tij... Ai fillon të shohë mostra në të gjithë qytetin ... Është çmendur gjë Anxhelino, apo Toka po pushtohet nga alienët?