Message Man (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Message Man (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Message Man (2018)

1813
  91 min     2018 HD 7.6

Loading…

Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një kasaphanë të fundit, me shpresën se njerëzit që do më shumë, nuk kanë për t'u lënduar...