Matilda (1996) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Matilda (1996)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Matilda (1996)

415
  102 min  •  1996  •  HD  •  6.9

Loading…

Matilda ndan shtëpinë me prindërit dhe vëllain, të cilët nuk e duan dhe s'e vlerësojnë. Kur drejtoresha i shkel në hak asaj dhe mësueses zemër-mirë, Matilda përdor fuqitë telekinetike për të marrë hak...