Martin Eden (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Martin Eden (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Martin Eden (2019)

348
  129 min  •  2019  •  HD  •  7

Loading…

Martin Eden është një djalë i ri i varfër dhe punëtor që nis rrugëtimin e tij të dijes për t'u bërë shkrimtar dhe për të marrë një pozicion në elitën shoqërore, por përballet me rrethana të vështira politike, ekonomike dhe sociale.