Maleficent: Mistress of Evil (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Maleficent: Mistress of Evil (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Maleficent: Mistress of Evil (2019)

2432
  119 min  •  2019  •  Full HD  •  7.0

Loading…

Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj të Moorit. Gjërat komplikohen kur qëllimet e liga do të nisin luftën mes këtyre mbretërive dhe kur fuqitë e errëta të futen në lojë.