Making Babies (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Making Babies (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Making Babies (2018)

2082
  86 min   •  2019  •  HD  •  5.4

Loading…

Pas vitesh duke u përpjekur të bëjnë një fëmijë, një çift i ri fillon të provojë trajtime të ndryshme mjekësore dhe tradicionale, njëri më I ndërlikuar se tjetri, duke shkaktuar probleme në financat, martesën dhe planet e ndryshme që kishin për të ardhmen.