Luis & the Aliens (2018)

Luis & the Aliens (2018)

3826
Viti: 2018 Cilësia: HDRip IMDb: 6.1

Luisi 12-vjeçar nis një aventurë të këndshme për të ndihmuar tre jashtëtokësorë të vegjël të kthehen në anijen e tyre të madhe. Nga ana tjetër, ai duhet t’i shpëtojë një zonje të ligë dhe të krijojë lidhjen e humbur me të atin.