Lucy (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Lucy (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lucy (2014)

26640
  89 min  •  2014  •  HD  •  6.4

Loading…

Lusi, rrëmbehet paritur në një ujdi të errët, pasi në trupin e saj futet një drogë e pa njohur më parë, ajo transformohet në një luftëtare e pamëshirshme dhe e zgjuar përtej logjikës njerëzore.