Love Clinic (2015) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Love Clinic (2015) +18
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Love Clinic (2015) +18

597
  101 min  •  2015  •  HD  •  6.0

Loading…

Një urologe femër dhe një mjek obstetër hapin klinikat në të njëjtën ndërtesë. Me ngatërresa dhe ndër të tjera, kurojnë dhimbjet e tyre përmes njëri-tjetrit.