Look Who's Back (2015) a.k.a Er ist wieder da – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Look Who’s Back (2015) a.k.a Er ist wieder da
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Look Who’s Back (2015) a.k.a Er ist wieder da

267
  116 min  •  2015  •  HD  •  7.1

Loading…

Adolf Hitleri zgjohet dhe e gjen veten në shekullin XXI, atje ku dikur ishte bunkeri i tij, pa kujtuar asgjë që ka ndodhur pas vitit 1945. Duke interpretuar situatat moderne nga një perspektivë naziste, ai gjen famën dhe suksesin si komedian.