Long Shot (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Long Shot (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Long Shot (2019)

2118
  125 min  •  2019  •  HD  •  7.1

Loading…

Gazetari Fred Flarski bashkohet me dashurinë e tij të fëmijërisë, Sharlot Field, tani një nga gratë më me ndikim në botë. Ndërsa ajo përgatitet të kandidojë për presidencën, Sharlota e punëson Fredin si shkrimtarin e saj dhe këtu fillojnë shkëndijat e dashurisë.