London Fields (2018) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
London Fields (2018) +18
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

London Fields (2018) +18

1635
  118 min     2018 HD 4.4

Loading…

Me dëshirën për të shkruar kryeveprën e tij, një shkrimtar në prag vdekjeje, bën një udhëtim në Londër, ku shpreson të gjej frymëzimin. Ai zbulon që është e vështirë të jesh autori i shkëputur nga ngjarjet, kur muza jote është një krijesë tërheqëse, që bën gjithçka për të kontrolluar historinë e saj dhe jeta e personazheve të tu po shkon drejt shkatërrimit.