Let the Corpses Tan (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Let the Corpses Tan (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Let the Corpses Tan (2017)

1295
  92 min     2017 HD 6.3

Loading…

Një hajdut dhe banda e tij përpiqen të fshehin 250 kilogramë shufra ari në një shpellë të shkretuar. Por ndërhyrja e një shkrimtari dhe e dy policëve vënë në provë aleancat e vërteta.