Late Night (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Late Night (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Late Night (2019)

2828
  102 min  •  2019  •  HD  •  6.5

Loading…

Kur rrjeti televiziv dëshiron që të largojë nga puna një nga prezantueset më të famshme të shfaqjeve në Amerikë, për shkak të uljes së shikueshmërisë, ajo vendos të ndryshojë stilin e programit dhe të bashkëpunojë me një shkrimtare të re dhe pa përvojë, por shumë entuziaste, që të arrijë të shpëtojë punën e saj të ëndrrave.