Si mendoni, pornografia të kthehet nga tabu në trendi? – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD

Si mendoni, pornografia të kthehet nga tabu në trendi?

Aktorja 21-vjeçare amerikane Bella Thorne ndryshon tërësisht zhanër, në një drejtim që asnjë s’e priste. U shfaq për herë të parë në ekran në vitin 2011 me “Shake it up”, telefilm për fëmijë i “Disney” dhe tani pritet të bëjë debutimin si regjisore me filmin e saj të parë “hot”. Thorne do të jetë regjisore në filmin pornografik “Her&Him”, që do të ketë si protagonistë dy yje të sektorit, Abella Danger e Small Hands. “Ndoshta ndokush do të ndihet në siklet për këtë zgjedhje, por shpresoj që mos të shndërrohet në paragjykim. Dua të dal mbi këto paragjykime dhe tabuve që qarkullojnë në botën e kinemasë pornografike”.