Sandra Bullock sërish në Netflix me filmin, Unforgiven! – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD

Sandra Bullock sërish në Netflix me filmin, Unforgiven!

Pas suksesit të filmit “Bird Box” në Netflix, aktorja kthehet dhe do të luajë në adaptimin e filmit artistik “Unforgiven”, të bazuar në serialin 3-pjesësh britanik të vitit 2009. Regjisori dhe skenaristi i filmit “Mission Impossible – Rogue Nation” Christopher McQuarrie e shkroi skenarin, ndërsa producentja gjermane filmike Nora Fingscheidt këtë herë do ta bëjë regjinë.

Filmi përqendrohet një në ish të burgosur, e cila përpiqet ta rindërtojë jetën e saj pasi lirohet nga burgu. Ajo është përballur me shoqërinë që nuk e lejon të përparojë.