Nis aventura e Deadpool 3 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD

Nis aventura e Deadpool 3

“Deadpool” vijon aventurën me kapitullin e tretë të filmit me protagonist kryesor Ryan Reynolds dhe sapo është prezantuar një klip i kapitullit të ri. Deri tani dihet shumë pak për “Deadpool 3” dhe traileri gjithashtu nuk zbulon shumë, përveç se do të vazhdohet të qeshet me humorin unik të aktorit amerikan. Gjatë një interviste, Reynolds zbuloi se ekziston mundësia që Hugh Jackman të ripërtërijë rolin e Wolverine në “Deadpool 3”, që pritet të dalë në vitin 2020.

https://www.youtube.com/watch?v=Rm-JtyYY-TY