Censurohen skena luftuese te filmi Hobbs & Shaw – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD

Censurohen skena luftuese te filmi Hobbs & Shaw

Jason Statham dhe The Rock së bashku me Idris Elba janë protagonistët e filmit të shumëpritur “Hobbs & Shaw”, spin off-i i parë i sagës “Fast and Furious”. Pikërisht Statham zbuloi se disa sekuenca luftimesh ishin aq ekstreme saqë duheshin eliminuar për të evituar problemet me censurën.

“Shumë skena nuk kanë përfunduar në film. Shumë ekstreme. Na u desh të prisnim të gjithë këto momente dhe t’i ruajmë për DVD. Nganjëherë censura pengon argëtimin”, deklaroi ai.