Kurbaan (2009)

Kurbaan (2009)

3991
  161 min
Viti: 2009 Cilësia: HD IMDb: 5.7

Një grua zbulon se fqinjët e saj janë terrorista dhe se i shoqi nuk është ai që thotë...