Krystal (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Krystal (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Krystal (2018)

3008
  90 min     2018 HD 5.2

Loading…

Krystal është një dramë-komedi për një djalosh që nuk ka pirë kurrë alkool në jetën e tij. Kur takon gruan e ëndrrave të tij, një ish- prostitutë- striptiste -të droguar dhe të alkoolizuar, ai pretendon se është në grupin e te Alkoolizuarve Anonimë që të gjente një mënyrë për ta gjuajtur. Për të pasur mundësinë më të vogël me të, atij i duhet të përballet me djajtë e tij dhe të mësojë se çdo të thotë të jetosh një jetë pa frikë e të bëhet një burrë i vërtetë.