Klaus (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Klaus (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Klaus (2019)

442
  96 min  •  2019  •  HD  •  8.4

Loading…

Një vepër zemërgjerësie nxit gjithmonë një tjetër. Kjo është historia se si një postieri i papërgjegjshëm në bashkëpunim me një druvar të vetmuar dhe një mësuese të re sollën paqen dhe harmoninë në një qytet dhe krijuan një nga traditat më të bukura dhe të njohura në botë.