Kin (2018)

Kin (2018)

1876
  102 min
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.6

I ndjekur nga një kriminel hakmarrës, federalët dhe një bandë e ushtarëve nga jashtë planetit, një ish i dënuar dhe një vëlla adoleshent i adoptuar, detyrohen të shkojnë në arrati me një armë me origjinë misterioze, si mbrojtja e tyre e vetme.