Killing (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Killing (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Killing (2018)

259
  80 min  •  2018  •  HD  •  6.5

Loading…

Kjo është historia e një samurai të ri, që vendos të lë jetën e qetë në fshat për t’u bashkuar me një grupi luftëtarësh që do shkojnë në kryeqytet. Ai fillon dhe të kuptoj që jetë e një samuarai nuk është aq e thjesht sa ai mendonte dhe që vendime të rëndësishme duhet të merren.