Killers Anonymous (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Killers Anonymous (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Killers Anonymous (2019)

2058
  95 min   •  2019  •  HD  •  6.3

Loading…

Një grup mbështetës për vrasësit organizon takime të rregullta. Pjesëmarrësit ulen në rreth dhe tregojnë për mëkatet e tyre. Gjithçka fillon të bëhet e dyshimtë kur pjesë e grupit bëhet një vajzë e cila merr pjesë për herë të parë.