Killerman (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Killerman (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Killerman (2019)

363
  112 min  •  2019  •  HD  •  4.9

Loading…

Mo Dajmond është një pastrues parash në Nju Jork i cili zgjohet pa kujtesë dhe me miliona dollarë të thata dhe drogë. Ai kërkon rrugët në kërkim të përgjigjeve ndërkohë që përpiqet t'i shmanget një bande të dhunshme dhe disa policëve të korruptuar.