Ken : The Legend of Raoh 1 (2006) aka Death for Love – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ken : The Legend of Raoh 1 (2006) aka Death for Love
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Ken : The Legend of Raoh 1 (2006) aka Death for Love

562
  85 min  •  2006  •  HD  •  7.1

Loading…

Në një botë të re pas shkatërrimit të madh, mbreti Roah dhe perandori Sauther luftojnë për të pushtuar toka. Ndërkohë bashkëpunëtorët kryesorë të Raoh, Soga dhe motra e tij Reina, përballen me pasojat e luftës. Në mes të kësaj është luftëtari legjendar Kenshiro, i cili duhet të veprojë për të mbrojtur të pafajshmit në një luftë pa fund.