Ken : Legend of Yuria (2007) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ken : Legend of Yuria (2007)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Ken : Legend of Yuria (2007)

1797
  65 min  •  2007  •  HD  •  6.8

Loading…

Një film i shkurtër që flet për Julian, dashurinë e Kenshiros. Si nisi historia e saj dhe deri sa u kthye ne gjeneralin e fundit të Nantos.