Ken : Legend of Raoh 2 (2007) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ken : Legend of Raoh 2 (2007)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Ken : Legend of Raoh 2 (2007)

410
  95 min  •  2007  •  HD  •  6.8

Loading…

Më në fund vjen momenti i betejës përfundimtare mes Kenshiros dhe Raoh. Të dy do të përballen me të shkuarën dhe do të kuptojnë sa e madhe është fuqia e dashurisë dhe trishtimit.