Just Mercy (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Just Mercy (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Just Mercy (2019)

1690
  137 min  •  2019  •  HD  •  7.4

Loading…

Shumë vite pas ngjarjeve të romanit të famshëm “Si të vrasësh një zog përqeshës”, një tjetër avokat i ri lufton për lirinë e një burri të pafajshëm dhe nuk dihet nëse historia do përsëritet, apo bota ka ndryshuar.