Journey to the Center of the Earth (2008) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Journey to the Center of the Earth (2008)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Journey to the Center of the Earth (2008)

6160
  98 min  •  2008  •  HD  •  5.8

Loading…

Brendan Fraser luan në këtë aventurë plot aksion të bazuar në tregimin klasik të Xhul Vernit që është e sigurt se do të argëtojë të gjithë familjen! I mbështetur në një të dhënë për të gjetur qendrën e tokës, Trevor Anderson (Fraser), nipi i tij dhe udhërrëfyesja e tyre bëjnë një zbulim të madh që i çon në një udhëtim drithërues drejt së panjohurës. Në përpjekje për të gjetur rrugën e kthimit, grupi udhëton mespërmes një bote që nuk e kanë parë më parë, duke u përballur me krijesa dhe objekte që nuk i kishin imagjinuar kurrë!