Joker (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Joker (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Joker (2019)

5075
  122 min  •  2019  •  Full HD  •  8.7

Loading…

Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një histori paralajmëruese.