Jaws (1975) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Jaws (1975)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Jaws (1975)

2887
  124 min  •  1975  •  HD  •  8.0

Loading…

Kur një peshkaqen vrasës shkakton kaos në një komunitet plazhi, mbetet në dorë të një sherifi lokal, një biologu detar dhe një detari të vjetër të mposhtin bishën.