Into the Ashes (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Into the Ashes (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


Into the Ashes (2019)

2447
  98 min  •  2019  •  HD  •  4.5

Loading…

Me një punë të ndershme dhe bashkëshorte të dashur, Nik Brener besonte se kishte shpëtuar nga e shkuara e tij kriminale. Por grupi i tij i vjetër nuk e kishte harruar atë dhe paratë që kishte vjedhur kështu që i marrin njeriun e tij më të dashur, bashkëshorten. Nik nuk ka asgjë për të humbur dhe shkon drejt rrugës së hakmarrjes.