Inner Ghosts (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Inner Ghosts (2018)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Inner Ghosts (2018)

639
  90 min  •  2018  •  HD  • 

Loading…

Një shkencëtare dhe njëkohësisht medium, bashkë me ndihmësen e saj, përpiqen të kryejnë një seri testesh mbi fantazmat, por këto të fundit, vetëm në dukje janë miqësore...