Inhumanity (2018)

Inhumanity (2018)

2257
Viti: 2018 Cilësia: HDRip IMDb: 5.1

Duke i shpëtuar vdekjes nga një vrasës serial famëkeq, Gjesa Dikson zgjohet nga koma për të mësuar se babai i saj ka kryer vetëvrasje.Dyshuese, ajo heton vetëvrasjen e dyshimtë dhe zbulon një konspiracion të errët të korporatave që përfshin policinë dhe vrasësin psikik që pothuajse i mori jetën.