Inherit the Viper (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Inherit the Viper (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Inherit the Viper (2019)

351
  90 min  •  2019  •  HD  •  5.2

Loading…

Për Kipin dhe motrën e tij, Xhozin, shitja e drogës nuk është thjesht biznesi i familjes, por mënyra e vetme e tyre për të mbijetuar. Kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq, Kipi vendos ta lërë këtë punë. Por përpjekja e tij për t'u arratisur nga trashëgimia e familjes shpejt nis një zinxhir dhimbjesh duke i vënë të gjithë në rrezik.