Indiana Jones and the Last Crusade (1989) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Indiana Jones and the Last Crusade (1989)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

2706
  127 min   •  1989  •  HD  •  8.2

Loading…

Në vitin 1938 profesori Henri Xhons, zhduket duke kërkuar Kupën e Shenjtë. Djali i tij, Indjana Xhons e gjen veten duke ndaluar nazistët e Hitlerit nga marrja e Kupës dhe pushtimi i botës.