In the Tall Grass (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
In the Tall Grass (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

In the Tall Grass (2019)

2431
  101 min  •  2019  •  HD  •  5.6

Loading…

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë se mund të mos ketë rrugëdalje... dhe se diçka e keqe i mashtron brenda.