In a Better World (2010) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
In a Better World (2010)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

In a Better World (2010)

1764
  118 min     2010 HD 7.6

Loading…

Jeta e dy familjeve, daneze dhe suedeze ndërthuret me njëra-tjetrën me gjithë peripecitë e së përditshmes. Kristian, një djalosh që ka humbur të ëmën nga kanceri dhe Elias, një djalë që vuan bullizmin e shokëve të klasës, njihen bashkë për t'u bërë shokë në të mirë e në të keqe.