Impossible Monsters (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Impossible Monsters (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Impossible Monsters (2019)

541
  84 min  •  2019  •  HD  •  6.7

Loading…

Një profesor ambicioz e gjen veten të kapur në vrasjen e një prej vullnetarëve të tijnë projektin për studimin e gjumit dhe maktheve.Realiteti dhe makthet do të ngatërrohen duke e bërë këtë film intrigues deri në momentin e fundit.