I'll Be Next Door for Christmas (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
I’ll Be Next Door for Christmas (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

I’ll Be Next Door for Christmas (2018)

3503
  100 min   •  2018  •  HD  •  6.4

Loading…

Një komedi për një familje të çmendur pas krishtlindjeve, me përjashtim të vajzës 16 vjeçare. Kur i dashuri i saj vjen ta vizitojë, ajo vendos ta ruajë nga fiksimi i familjes së saj mbi krishtlindjet, ndaj punëson dy aktorë për t'u shtirur si prindërit e saj dhe organizon një darkë të rreme krishtlindje në shtëpinë e fqinjit të saj. Çfarë mund të shkojë keq?