Iceman: The Time Traveller (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Iceman: The Time Traveller (2018)

Loading...

Iceman: The Time Traveller (2018)

3214
  104 min     2018 HD

Loading…

Roja perandorake dhe tre miqtë e tij tradhtarë të fëmijërisë, të urdhëruar për ta ndjekur, varrosen aksidentalisht dhe mbahen të ngrirë në kohë. Pas 400 vjetëve shkrihen për të vazhduar betejën që lanë pas. A mund ta ndryshojë njeriu fatin e tij, kur ka në dorë një rruzull kohor magjik?