I Declare War (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
I Declare War (2012)

Loading...

I Declare War (2012)

1481
  94 min     2012 HD 6.0

Loading…

Lojërat e verës midis fëmijëve të lagjes marrin një kthesë të rrezikshme kur xhelozia dhe tradhtia futet në mes...