Holy Motors (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Holy Motors (2012)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Holy Motors (2012)

1557
  115 min     2012 HD 7.1

Loading…

Ndërsa shoferja e tij besnike e shëtit nëpër Paris me limuzinë, një njeri misterioz ndryshon rrobat dhe pamjen e tij, për të luajtur role të çuditshme, të shkruara përgjysmë... Udhëtimi fizik i zotit Oskar mes personazhesh në dukje të palidhura, është shumë i ngjashëm me udhëtimin që bën çdo natë, në ëndrra, mendja njerëzore.