Holmes & Watson (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Holmes & Watson (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Holmes & Watson (2018)

2931
  90 min   •  2018  •  HD  •  3.5

Loading…

Detektivi Sherlok Holms dhe Dr. Xhon Uatsoni bashkojnë forcat për të hetuar një vrasje misterioze në Buckingham Palace. Duket çështje e lehtë, pasi të gjitha shenjat të çojnë te Xhejms Moriarti, por shumë shpejt, Sherloku do të nisë të dyshojë te një njeri që e ka shumë afër... Kush është ai që e njeh aq mirë dhe që tallet me të? A do të kapet vrasësi para se mbretëresha të bëhet viktima e tij e ardhshme?