Hereafter (2010) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Hereafter (2010)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Hereafter (2010)

2138
  129 min     2010 HD 6.5

Loading…

Drama përqendrohet në tre persona - një punëtor amerikan, një gazetare franceze dhe një djalosh londinez - të tre të prekur nga vdekja në mënyra të ndryshme. Por ajo që i lidh është më e fortë se aq.