Hellboy II: The Golden Army (2008) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Hellboy II: The Golden Army (2008)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Hellboy II: The Golden Army (2008)

12318
  120 min   •  2008  •  HD  •  7.0

Loading…

Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).