Gutshot Straight (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Gutshot Straight (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Gutshot Straight (2014)

8129
  85 min  •  2014  •  HD  • 

Loading…

Gutshot Straight : Një kumarxhi përfshihet në një lojë parash dhe fuqie për t'u pasuruar sa më shpejtë, por herët e kupton se ai është pjesë e një kurthi që mund t'i kushtojë jetën.